Четвер, 21 Січень 2021


Запровадження у 2015 році нових правил адміністрування податків та зборів позитивно вплинуло на збільшення надходжень до бюджету. Чергові зміни до Податкового кодексу, які вступили в дію з 1 липня 2015 року, також сприятимуть збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів і надалі.

Так, за вісім місяців поточного року Державний бюджет отримав від платників Рівного 445,5 млн. грн., що на 47,7 % перевищує надходження січня–серпня 2014 року. У грошовому еквіваленті це додаткових 143,9 млн. грн. надходжень до державної скарбниці.

Лідируючі позиції з наповнення державного бюджету і надалі тримає податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток, військовий збір, податок на доходи фізичних осіб із доходів у вигляді процентів.

До місцевого бюджету за цей період мобілізовано 413,6 млн. грн., що на 11 % більше, ніж у минулому році. Додатково понад доведене завдання надійшло 56,6 млн. грн.

Загалом, за вісім місяців поточного року зведений бюджет виконано на 111,4 %, додатково до бюджетів усіх рівнів забезпечено майже 88 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету зросли на 184,7 млн. грн.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.