Неділя, 17 Січень 2021


З 01 вересня поточного року співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області у взаємодії з співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань ДФС у області та співпраці з фахівцями Рівненської митниці ДФС розпочато проведення заходів в рамках загальнодержавної операції «Рубіж - 2015» з метою попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи, виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах, встановлення механізмів та схем порушень фізичними та юридичними особами вимог чинного законодавства при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

Правоохоронці просять мешканців області повідомляти, якщо ті володіють інформацією, щодо каналів незаконного переміщення товарів народного споживання через митний кордон України, контрабанди, відомі факти порушень чинного законодавства суб’єктами господарської діяльності при здійсненні експортно-імпортних операцій, використання не розмитнених транспортних засобів іноземного виробництва, за номерами телефонів оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області 0362-692-588, 0362-692-585.

ГУ ДФС у Рівненській області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.