Четвер, 06 Травень 2021


Цьогоріч рівненські сільгоспвиробники отримають допомогу від держави у розмірі 4,3 мільйони гривень. Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації.

Ці гроші підуть на компенсацію відсотків по кредитах, які аграрії взяли на купівлю  палива, насіння, міндобрив, засобів захисту рослин, кормів та ветпрепаратів, молодняку тварин та птиці, обладнання для ферм, енергоносіїв та оплати послуг. 

Розподіл коштів між сільгоспвиробниками відбувається на конкурсній основі. Тож аби отримати гроші аграрії повинні були подати документи на розгляд конкурсної комісії, що створена при Рівненській облдержадміністрації.

«Ця фінансова допомога надається в першу чергу підприємствам, які за останній рік мають чистий дохід від продажу продукції до 10 мільйонів гривень. Також кошти отримають ті аграрні виробники, які вирощують та розводять поголів’я великої рогатої худоби молочної породи. Тож під час першого засідання конкурсної комісії було визначено 19 сільгоспвиробників, які цього року отримають компенсацію по відсотках в цілому у розмірі 4,1 мільйони гривень», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.

Разом з тим, як зазначають у департаменті, конкурсна комісія продовжує прийом та розгляд документів, які можна подавати  за адресою: 33000, місто Рівне, майдан Просвіти, 1, кімната 221А. Телефон для довідок: 22 59 69.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.