Четвер, 30 Червень 2022


За підсумками роботи підрозділів правової роботи органів Головного управління  ДФС у Рівненській області за січень-серпень ц.р. в судах різних інстанцій, з урахуванням справ минулих років, на розгляді знаходилось 2285 справ усіх категорій за участі органів Головного управління ДФС у Рівненській області на загальну суму позовних вимог понад  1 млрд. 623 млн. грн.

На користь органів Головного управління ДФС у Рівненській області протягом січня – серпня  2015 року, із загальної кількості розглянутих справ, вирішено 899 справ на суму 29  млн. 846,6 тис. грн., в тому числі із судових справ, щодо порушення митного законодавства, 8 справ на суму  понад 641,2 тис. грн.

На користь платників податків із загальної кількості розглянутих справ протягом звітного періоду вирішено 304 справи на суму вимог 355,6 млн. гривень, в тому числі із судових справ, щодо порушення митного законодавства 3 справи на суму понад 110,2 тис. грн.

На розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ минулих років, перебуває 21 справа на суму 5 млн. 372,1 тис. грн. за позовами платників податків про стягнення бюджетної заборгованості по ПДВ. З них 13 справ на суму понад 4 млн. 749,1 тис. грн. – справи, позовні заяви по яких були подані у минулих роках, та 8 на суму понад 623,1 тис. грн. - справи звітного періоду. З них на користь органів ДФС вирішено 2 справи на суму 356,3 тис. грн., на користь платників податків – 8 справ на суму 956 тис. грн.

За матеріалвми Головного управління  ДФС у Рівненській області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.