Четвер, 26 Травень 2022


Дочірнє підприємство “Укрбурштин”, яке знаходиться на Рівненщині, – це єдине працююче державне підприємство, яке здійснює георозвідку бурштину. Про це повідомив виконавчий директор підприємства Олег Ярошик.

За його словами, загалом в Україні існує лише два державних підприємства, які працюють у бурштиновій сфері: ДП “Укрбурштин” та “Бурштин України”. Проте, останнє наразі перебуває у скрутному становищі.

Він також повідомив, що ДП “Укрбурштин” наразі оформлює спецдозвіл на промисловий видобуток бурштину.

“Нам залишилось один-два кроки для того, щоб отримати спецдозвіл на промисловий видобуток. Враховуючи те, що є програма Президента, яка була озвучена. Ми єдині, хто намагається офіційно втілити слова Президента в життя”, -сказав О.Ярошик.

За словами виконавчого директора ДП «Укрбурштин», спецдозвіл на промисловий видобуток бурштину надасть можливість передбачити екологічну безпеку ділянок, де видобувається бурштин.

“Незаконний видобуток бурштину вже наніс збитків державі на площі понад 100 тисяч гектарів. Сьогодні Президент, законодавча та виконавча влада мають намір упорядкувати процедуру видобутку бурштину таким чином, аби цей процес не шкодив екології державі. Проте, єдиним державним підприємством, хто на сьогоднішній день може реалізувати таку програму є ДП «Укрбурштин»”, – підкреслив О.Ярошик.

Прес-служба ДП “Укрбурштин”

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.