Понеділок, 06 Грудень 2021


До державного бюджету надійшло 9,7 млн. грн. акцизного податку з вироблених на митній території України підакцизних товарів. А до місцевого бюджету надійшло 48,1 млн. грн. акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, який було запроваджено з 2015 року.

Варто зазначити, що реєстрація контролюючим органом суб'єктів господарювання - платників акцизного податку здійснюється автоматично при поданні ними декларації. У серпні свої податкові зобов’язання від роздрібної торгівлі підакцизними товарами у Рівному задекларували 130 юридичних осіб та 370 фізичних осіб-підприємців. Це суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів.

ДПІ у м. Рівному наголошує, що сплата цього податку відбувається до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації за місячний податковий період.

ДПІ у м. Рівному

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.