Вівторок, 19 Жовтень 2021


У п’яти населених пунктах Рівненщини закінчуються роботи на об’єктах в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевого розвитку, орієнтованого на громаду-3».

Так, за грантові кошти громади сіл Воронки та Балаховичі Володимирецького району у школі та дитячому садку замінили вікна на енергозберігаючі, утеплили стіни та фасад. Жителі села Владиславівка на Млинівщині у школі встановили твердопаливний котел замість газового, також відремонтували котельню, що обігріває цей навчальний заклад.

На Дубенщині, у селі Княгинин, за європейські гроші провели реконструкцію місцевої амбулаторії. Зокрема, там встановили нові вікна та бойлер, облаштували каналізацію. А у демидівському ліцеї повністю поміняли внутрішню мережу опалення.

За словами координатора Рівненського обласного ресурсного центру громад проекту ЄС/ПРООН «Місцевого розвитку, орієнтованого на громаду-3» Ольги Кашевської, аби отримати кошти ЄС/ПРООН громади упродовж літа захистили власні проекти, підписали грантові угоди, провели тендери з відбору виконавців та розпочали ремонтно-будівельні роботи на об‘єктах.

В свою чергу, голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков раніше інформував, що загалом в області реалізуються 22 проекти. Для цього Рівненщина отримала кошти ЄС/ПРООН у розмірі 4 мільйони 730 тисяч гривень. Громади ж області зібрали близько півмільйона гривень, стільки ж виділили із обласної скарбниці, а із районних та сільських бюджетів надійшло понад два мільйони гривень.

«Сьогодні нам вкрай важливо залучити європейські кошти у проекти з підвищення енергоефективності та реконструкції соціальних об’єктів. Адже, як обласний, так і державний бюджети несуть чимале навантаження через конфлікт на Сході України. Тож, реалізовуючи проекти ЄС/ПРООН, ми можемо забезпечити розвиток та модернізацію об’єктів області. Саме тому ми очікуємо на підтримку ще 10 проектів, які наразі розробляються», - зазначив Віталій Чугунніков.

Нагадаємо, що проект ЄС/ПРООН в області діє з 2008 року. Загалом в його рамках реалізовано близько сотні соціальних проектів загальною сумою більше 16 мільйонів гривень. З минулого року стартував третій етап проекту, що спрямований на покращення інфраструктури села.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.