Четвер, 24 Вересень 2020


Не пройшло і року після земельного скандалу в селі Корнин, який обговорювало не тільки районне, а й обласне керівництво, як зчинився новий – у Колоденці, пише erve.ua.

У 2014 році депутати за «правильного» керівництва очільниці села Корнин Ольги Романишиної роздали земельні наділи своїм родичам, онукам, знайомим та впливовим можновладцям, а більшість місцевих жителів, які кілька десятків років чекали на невеличкі участки, залишилися за бортом. Ображені люди не розгубилися, а, згуртувавшись, разом добивалися справедливості. Тоді такі оборудки коштували сільській голові посади.

А цього року сільрада знову «влипла» у скандал через не менш цікаву справу. Перед виборами місцеві керівники поклали асфальт в селі Колоденка, яке входить в підпорядкування Корнинської сільської ради. Спочатку колоденці раділи такому перебігу обставин, адже про дорогу в селі говорили вже не один рік, але ця тема після виборів постійно заговорювалася.

Проте нова дорога, за словами мешканців, була покладена за цікавою технологією – «косо-криво, аби живо», яка не на жарт схвилювала людей. Після робіт вся молодь сходилася до свіжопокладеного асфальту робити селфі із кривою дорогою, адже такого «дива» у Рівному та прийдешніх околицях не зустрінеш.

Доки молоді сміялися, то їх батьки почали засипати скаргами Службу автомобільних доріг Рівненської області. Заступник начальника Служби автомобільних доріг Микола Козачок запевнив, що його відомство до скандалу не має ніякого відношення, адже це комунальна дорога

Як вдалося з’ясувати журналісту ERVE.UA, із бюджету на капітальний ремонт вулиці Лесі Українки передбачалися державні гроші ще у квітні із сільради та обласного бюджету. Область, за розпорядженням очільника Рівненщини Віталія Чугуннікова, «давала» 400 тисяч гривень. Для того, щоб їх отримати, місцеві господарники мали надати проектно-кошторисну документацію. Прочекавши на неї два місяці, обласні керівники втратили терпець, тому гроші були перенаправлені на ремонт доріг в інших населених пунктах.

Виходить, що дорогу робили за гроші сільської ради. Вірніше сказати, робили тією кількістю матеріалів, на які вистачило грошей у селі.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.