Понеділок, 13 Липня 2020


18 вересня стартує благодійна акція «Медична клініка на колесах» в Тараканові Дубенського району та завершиться 02 жовтня. Акція пройде завдяки спільним зусиллям благодійного фонду «Любіть Україну», Міжнародного благодійного фонду «Дар життя» та ПрАТ «Дубрик», пише rivne1.tv.

«Така благодійна акція отримує позитивні відгуки від більшості земляків. У той же час, на жаль, лікарі «клініки» просто фізично не встигають оглянути всіх, хто звертається за безкоштовним обстеженням. Тому організатори змушені проводити відбір пацієнтів, складати графіки. Найперша категорія, хто потрапляє у списки – це, звичайно, діти», – сказав Михайло Корилкевич.

Як повідомила координатор проекту Оксана Ігнатюк, загалом лікарі планують безкоштовно обстежити близько 250-ти дітей із Тараканова та сіл: Підлужжя, Кам’яниця, Великі Загірці, Повча.

Отож, із 18 вересня до 02 жовтня на території Тараканівської сільської ради працюватиме «Медична клініка на колесах». Персонал медичних автобусів: лікарі-терапевти, педіатри та стоматологи. Пацієнти «Медичної клініки на колесах» в Тараканові безкоштовно пройдуть загальний медичний огляд та отримають професійну стоматологічну допомогу. Прийом пацієнтів відбуватиметься виключно за сформованим графіком.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.