Вівторок, 21 Вересень 2021


У серпні місяці прикордонники в зоні митного контролю поста «Городище» в громадянки Республіки Білорусь виявили, серед інших, лікарський засіб «Тарен», який включений до списку психотропних речовин. Документів на право переміщення через митний кордон цього засобу вона не мала.

Іншого разу під час здійснення митного контролю у громадянки Російської Федерації виявлені лікарські засоби трамадол  та феназепам. Обіг даних ліків також обмежений.

А ще під час здійснення прикордонно - митного контролю у громадянина України була виявлена  подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору. Можлива кваліфікація правопорушення за ознаками злочину передбаченого ст. 305 Кримінального кодексу України.

Всього за минулий місяць Рівненською митницею ДФС заведено 46 справ про порушення митних правил на суму 9,8 тис. грн. У 19 справах вилучено предметів правопорушень на 7,4 тис. грн.

Посадовими особами митниці розглянуто 20 справ та накладено штрафів на загальну суму 78 тис. грн.

На розгляд до суду направлено 21 справу на 193,2 тис. грн. Рівненським міським судом винесено 22 постанови: застосовано конфіскацій на суму 313,9 тис. грн.; накладено штрафів на 293,9 тис. грн.; закрито провадження у справах на суму 25,9 тис. грн.; стягнено штрафів  майже на 9 тис. грн.

                               

За матеріалами Рівненської митниці ДФС  

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.