Четвер, 29 Жовтень 2020


Директор Державної акціонерної компанії “Українські поліметали” Костянтин Лісничий прийняв протиправне рішення та вимагає від ДП “Укрбурштин” його реалізувати.

Так, за підписом Костянтина Лісничого на адресу ДП “Укрбурштин” надійшла вказівка за умовами якої  ДАК “Українські поліметали” прийняла рішення про здійснення погашення вимог кредиторів ДП “Укрбурштин” на суму майже 8 мільйонів гривень.

Разом з тим, ДП “Укрбурштин” роз’яснює, що директор ДАК “Українські поліметали”, відповідно до Статуту, не має права розпоряджатися державними коштами на суму,  що перевищує 300 тисяч гривень. 

Як вбачається з рішення Костянтина Лісничого, він планує перевищити свої службові повноваження, витративши у 25 разів більше державних коштів, ніж це йому дозволяє законодавство. Подібні дії правоохоронні органи кваліфікують за статею 364 Кримінального кодексу України, санкція статті якої передбачає покарання у виді позбавлення волі до трьох років.

В свою чергу ДП “Укрбурштин” вбачає в  діях директора ДАК “Українські поліметали” Костянтина Лісничого примушування до укладання завідомо незаконної угоди, яка має ознаки злочину передбаченого ст. 206 Кримінального кодексу України.  Тож, такі дії можна розцінювати, як   провокацію до вчинення злочину та спробу зробити ДП “Укрбурштин” співучасником організованого ним правопорушення.

Разом з тим, повідомляємо, що ДП “Укрбурштин” офіційно відмовився виконувати зазначену вказівку та радить директору материнської компанії Костянтину Лісничому відповідально ставитися до своїх повноважень, вивчити нарешті законодавство України, доцільно розпоряджатися державними коштами та не втягувати ДП “Укрбурштин” у свої афери.

 

Прес-служба ДП “Укрбурштин”

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.