Субота, 10 Квітень 2021

Ось така замітка з'явилася сьогодні на "Фейсбуці" одного користувача. Цікаво, що думають політичні сили про цю інформацію. І чи маєте інформацію про вже продані партії під "народного" кандидата. Текст та фото додаються.
 
"Друзі найсвіжіша конфіденційна інформація!!! Злив з штабу всіма «любимого» Бурштинця Діми. Хороша інформація для власників свідоцтв про реєстрацію міських та обласних партійних осередків – є можливість непогано заробити.
 
Отже, по великому секрету, мені злили інфу про те, що «народний» кандидат в мери Бурштинець за оголошення своєї підтримки та підписання меморандуму з ним готовий викласти місцевому голові партії 10 тисяч зелених, а за підтримку своєї кандидатури всеукраїнськими партійними осередками готовий викласти – 75 тис. «зелених».
 
Друзі-партійці, хороша нагода підлататися. Кажуть, зараз декілька вже прикуплених партій заявлять свою «щиру» підтримку Бурштинцю. Будьмо уважні! Слідкуймо за політикумом!
 
Йдемо за попкорном!"

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.