Понеділок, 30 Листопад 2020


19 мільйонів 700 тисяч доларів США у сільське господарство Рівненщини цьогоріч інвестували. За іноземні гроші на Рівненщині планують завершити створення молочного комплексу на Радивилівщині, реконструювати товарні ферми на Млинівщині, а також збудувати нові пташники у Радивилівському та Млинівському районах.

«Незважаючи на війну на Сході країни інвестори нам довіряють. Адже ця сума на 10 мільйонів більша, аніж на цю дату торік, - розповів перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський. – Рівненщина привабливий регіон для інвесторів, перш за все, через стабільність економіки. Загалом залучення іноземних коштів вкрай важливе для області. Це нові робочі місця, надходження до бюджету. Тому сприяння інвесторам є пріоритетом для влади».

До того ж, за словами Юрія Приварського, у розвиток АПК Рівненщини вкладають гроші й місцеві підприємства. Зокрема, на будівництво та реконструкцію заплановано спрямувати більше 60 мільйонів гривень.

Також, аби підтримати сільські господарства, на Рівненщині діє Програма підтримки фермерів. Цьогоріч на її виконання передбачили 1 мільйон гривень.  «Перевиконання обласного бюджету дало змогу спрямувати на підтримку наших господарників мільйон гривень. Більшу частину цієї суми, а саме 700 тисяч гривень, фермери вже отримали», - зазначив перший заступник голови ОДА.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.