Неділя, 17 Січень 2021


Не втомлюся дивуватися терплячості українського народу, який виніс на собі всі лихоліття, переміг на Майдані, але знову змушений терпіти упирів.

Здавалося б вибори у м. Рівному. Що тут може бути особливого? Тим паче, що за законом це вибори лише на два роки, і вже у 2017-му знову будуть перевибори і мерів і місцевих рад.

Але ні, влаштували справжній цирк. 

То хочуть висувати в мери Рівного Обаму, то привезли якогось чоловіка із Сарн кажуть він буде кандидат. Уже два роки тут сидить і постійно його рекламують. Я розумію, що, коли у людини багато грошей, то вона може робити в наш час любе-голубе. Але звідки ж у нього такі гроші? 

Схоже, що штабісти Якимця зовсім здуріли - протиставили чучело Обами кандидату на прем'єри Саакашвілі.

Послухайте, що пише преса. Спочатку депутат Олександр Лащук сказав – 20 мільйонів гривень, потім Роман Коваль сказав – 26-ть. Тепер прочитав від голови люстраційного комітету Москальової, що – 35-ть. Вдумайтеся, 35 000 000 (тридцять-п’ять мільйонів) витратив цей сарненчанин Якимець на свою рекламу та утримування тут на постійній зарплаті цілої групи вгодованих молодиків із Сарн, які називають себе «Громадський контроль».

Ні, я розумію, що активісти різні числа називають, бо Якимець той себе рекламує безперестанку і всюди. Тому весною це могло бути 20-мільйонів, потім – 26, тепер – 35-ть. Мене цікавить інше – звідки у чоловіка такі гроші? Хто йому їх дає?

Я ж читаю пресу, і бачив як один юрист Якимця казав, що це, мовляв, він фінансує свого шефа. Він і ще якийсь невідомий чоловік на прізвище Плоский. Типу підприємець. Але ж це смішно. Скільки триватиме свідомий обман людей? Чому Якимець чесно не признається, що він продав там у Сарнах таке дороге, що дозволяє йому та групі вгодованих молодиків тепер два роки жити у Рівному нічого не робити лише рекламувати себе по всім телевізорам, білбордам, радіостанціям та газетам? 

Хай покаже документи – що він продав, скільки грошей отримав. Або скільки мільйонів у місяць дають йому його нікому невідомі друзі.

Бо, якщо ні, якщо до влади в Рівному й справді йде бурштинова мафія, то чому про це не говорять журналісти? Невже правда, що ця банда усіх залякує і купує?

Бурштинокопачі на Сарненщині

Люди, як таке можна терпіти?! Що ж нас чекає, якщо бурштинові бандитські клани візьмуть владу у Рівному? Невже для цього ми виходили на Майдан?!

Юрій Сидорович, пенсіонер

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.