Вівторок, 26 Січень 2021


Желал Хаджиєв проживає у селі Іскра Рівненського району. Доля його закинула на Рівненщину ще у далекому 1988 році. До того він проживав у східній Україні, а ще раніше у Чечні, пише "ВСЕ про СПОРТ".

Нині 60-річний спортсмен займається тренерською діяльністю у місцевій школі та сільським господарством. Серед його досягнень  є чотири чемпіонства України серед майстрів боротьби самбо. Також він двічі ставав призером чемпіонатів світу.

Нині спортсмен готується до чергового чемпіонату світу, який пройде в Ізраїлі в кінці жовтня. Кореспондент сайту «ВСЕ про СПОРТ» вирішив поцікавитися як відбувається підготовка спортсмена-ветерана до змагань.

Основними конкурентами на чемпіонаті світу «були і залишаються Росія та Казахстан. Ці команди завжди приїжджають перемагати, в них на це тратиться дуже великий ресурс, плюс їм платять за призові місця. Тому стимулу у них багато, але я їм завжди складаю гідну конкуренцію»,- зазначив Хаджиєв.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.