Неділя, 17 Січень 2021


Із метою покращення екологічного стану Костопільського району продовжується робота по упорядкуванню сміттєзвалищ твердих побутових відходів та ліквідація несанкціонованих звалищ відходів на території району, повідомляє офіційний сайт Костопільської районної влади.

Станом на 23 вересня за рахунок коштів природоохоронного фонду та відповідно до переліку природоохоронних заходів, які фінансуються з Костопільського районного природоохоронного фонду в 2015 році, який погоджено в департаменті екології та природних ресурсів Рівненської області, філією «Костопільський райавтодор» завершено роботи по упорядкуванню діючого сміттєзвалища твердих побутових відходів на території Великомидської та Яполотської сільських рад (загальна вартість – 8400 грн.)

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.