Субота, 05 Грудень 2020


За динамікою розвитку промисловості Рівненська область посідає третє місце в Україні Зокрема, при загальнодержавному падінні обсягів промислового виробництва на 18 %, область у 2015 році дала приріст більше 5%. Про це повідомив в.о. голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський під час засідання колегії.

За його словами, тільки у серпні вдалося збільшити обсяги промислового виробництва на 0,6%. Загалом зростання промислового виробництва у 2015 році забезпечили тільки шість областей України.

«За 8 місяців роботи найкращі результати показали енергетики, підприємства харчової та текстильної продукції. Маємо надію, що завдяки запуску «Рівне-Азоту» вдасться підтягнути показники і по хімічній галузі. Тож загальні цифри розвитку промисловості будуть динамічні», - наголосив Юрій Приварський.

Обсяг реалізованої промислової продукції за цей період становив 14 мільярдів гривень і збільшився порівняно з відповідним періодом 2014 року у понад півтора раза.

Найвищі темпи зростання обсягів реалізованої продукції Юрій Приварський відмітив в Острозькому, Демидівському районах та містах Кузнецовськ і Рівне.

На рівні минулого року вдалося втримати результати й у сільському господарстві. В Рівненській області краща, ніж у середньому по Україні, динаміка розвитку сільськогосподарської галузі. Рівненщина вже третій рік поспіль очікує на мільйонний врожай зернових.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.