П'ятниця, 25 Вересень 2020


Наразі між селами Берестовець та Глажева Костопільського району знімають 50-річну бруківку, пише ogo.ua.

Цього року на Рівненщині обстежили понад півтори тисячі кілометрів доріг з бруківки. На цій дорозі у Костопільському районі, наприклад, чималі провалля утворились через те, що основа містить глину: вона із часом просто всохлась, тому камінь провалився.

- Великі машини ходять, лісовози, щебінь возять, вона з кожним роком провалюється. Є такі місця, що вже неможливо проїхати. Хоч вони й потребують капіталовкладень, але сьогодні держава не має можливості, щоб більше коштів вкладати в дороги, - розповів заступник начальника Служби автодоріг в області Микола Козачок.

На вересень, наприклад, костопільські шляховики отримали на роботи з бруківкою понад 70 тисяч гривень, взагалі ж щомісяця суми бувають різними.

За кілька місяців у цьому році шляховики області відремонтували майже чотириста квадратних метрів бруківки. Переконують, що це не так і мало, зважаючи на специфіку робіт.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.