Вівторок, 22 Вересень 2020


Понад 1 млн.  гривень було сплачено платниками податків до місцевих бюджетів протягом січня - серпня поточного року за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що перевищує минулорічні надходження за відповідний період на 521,3 тис. гривень.

З початку року платниками придбано 403 ліцензії, в тому числі на торгівлю алкогольними напоями – 231 та тютюновими виробами - 172.

Нагадуємо, для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами суб’єктам господарювання необхідно подати заяву на отримання відповідної ліцензії та копію платіжного доручення про сплату квартальної суми за таку ліцензію з відміткою банку.

ДПІ у Рівненському районі

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.