Понеділок, 06 Квітень 2020


Наближається до завершення період літнього туристичного сезону, який традиційно пов’язаний з інтенсивним відвідуванням туристами визначних місць та рекреаційних територій області. Одним із найпоширеніших наслідків туристичної активності є забруднення місць масового перебування туристів, особливо природних територій в лісових масивах, парках відпочинку, на берегах водойм тощо, повідомляють на сайті kostvlada.org.

У зв’язку з цим, питання впорядкування зазначених місць набуває особливої актуальності наприкінці сезону, не лише як одна з передумов позитивного туристичного іміджу області та успіху наступного активного літнього періоду, а як запорука здоров’я населення області. Саме тому прибирання та впорядкування територій має стати одним з ключових елементів у підбитті підсумків активного сезону, яке зазвичай відбувається у рамках Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні (27 вересня).

 

Тож із метою мінімізації негативного впливу туризму на туристично-рекреаційний потенціал Рівненщини 29 вересня учні 11 класу Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за сприяння Костопільської райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації долучилися до проведення обласної екологічної акції, яка приурочена Дню туризму.

Старшокласники мали можливість не тільки відпочити, а й впорядкувати територію перебування та отримати корисні знання про звірів та птахів, поширених на Західному Поліссі, видовий склад деревних порід та трав’янистих рослин, їх лікарські властивості. Особливий інтерес дітей викликали віковічні дуби та сосни, що мають особисті найменування.

У рамках заходів відбулась екскурсія до музею лісу, яку провів завідувач музею Петро Івашенюта.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.