Вівторок, 19 Січень 2021


50 справ для встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною розглянули члени спеціальної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.

Члени комісії одностайно підтримали рішення щодо встановлення надбавок до пенсій. Відтак, їх отримуватимуть 30 матерів-героїнь, 10 жителів області, нагороджених орденами, багатодітна жінка, котра виховала восьмеро дітей. Також до числа отримувачів доплат входять 4 особи, яким присвоєно звання «заслужений», 2 депутати місцевих рад та нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради УРСР. Ще двоє жителів Рівненщини, яких відзначили державною премією УРСР та пенсією республіканського значення, одержать відповідні надбавки.

Усі вони отримуватимуть виплату від 20 до 40 відсотків прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Сума доплат залежатиме від особистих заслуг кожного.

З початку року пенсії за особливі заслуги перед Україною встановлено для 666 осіб, а в цілому на Рівненщині їх отримують 23755 жителів.

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.