П'ятниця, 25 Вересень 2020


З початку року платникам Рівненського району відшкодовано понад 148,2 млн. гривень податку на додану вартість.

“За процедурою автоматичного відшкодування 10 платникам повернуто 74,7 млн. гривень”,  - повідомила начальник відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Рівненському районі  Оксана Лемещук.

Нагадуємо  платникам ПДВ, що право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку мають платники, які відповідають вимогам пункту 200.19 статті 200 Податкового кодексу України.

Відповідно до пункту 200.20 статті 200 Податкового кодексу контролюючий орган у разі встановлення фактів невідповідності критеріям автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ та відсутності у такого платника права на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ зобов'язаний протягом 17 календарних днів після граничного терміну подання звітності повідомити платника податку про відповідне рішення та надати детальні пояснення і розрахунки за критеріями, значення яких не дотримано. 

ГУ ДФС у Рівненській області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.