П'ятниця, 10 Липня 2020


З початку 2015 року ДПІ у Рівненському районі ГУ ДФС у Рівненській області забезпечила надходження до Зведеного бюджету в сумі 21,7 тис. гривень від розпорядження майном, що вважається безхазяйним і переходить у власність держави.

 

Довідково: безхазяйним вважається майно, що не має власника або власник якого невідомий. Згідно вимог Положення про Державну фіскальну службу України, постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.1998 року №1340 „Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним”, інших нормативно-правових актів на структурні підрозділи фіскальної служби покладені завдання із виявлення, обліку, зберігання, оцінки, розпорядження безхазяйним майном, а також іншим майном, що переходить у власність держави, та з обліку, попередньої оцінки, зберігання майна, вилученого, конфіскованого за порушення митного та податкового законодавства. 

 

ДПІ у Рівненському районі

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.