Четвер, 29 Жовтень 2020


ДПІ у м. Рівному нагадує платникам єдиного податку, що Законом України від 01.07.2014 № 569-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування РРО, які набрали чинності з 23 липня 2015 року.

Зокрема, змінами передбачено, що платники єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 млн. грн., не застосовують касові апарати.

У разі ж перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. грн. застосування РРО для таких платників єдиного податку стає обов’язковим з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Тому, ті суб’єкти малого бізнесу, які є платниками єдиного податку, та за дев’ять місяців 2015 року отримали дохід 1 млн. грн., вже з 1 жовтня зобов’язанні застосовувати касову техніку. Якщо ж мільйонний рубіж буде досягнуто по року (ІV квартал) – застосовувати РРО слід буде з 1 січня 2016 року.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.