Вівторок, 26 Травень 2020


Під час перевірок торговельної мережі на Рівненщині виявлено два випадки реалізації алкогольних напоїв малолітнім та ще понад півтори сотні порушень.

З метою недопущення порушень вимог чинного законодавства в сфері виробництва та обігу підакцизних товарів фіскальною службою області проведено 113 фактичних перевірок роздрібної торговельної мережі та виявлено 158 порушень.

Серед них, 60 випадків реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів, які не обліковані у встановленому порядку та недотримання касової дисципліни, 46 - реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за заниженими/ завищеними цінами, 15 випадків реалізації алкогольних напоїв без ліцензії , 2 випадки реалізації алкогольних напоїв особі до 18 років.

Загальна сума очікуваних фінансових санкцій складає понад мільйон гривень.

В результаті перевірок з незаконного обігу вилучено 2144 пляшки алкогольних напоїв на суму 54,1 тис. грн. (з них: 172 пляшки горілки та коньяку з підробленими акцизними марками на суму 6,2 тис. грн.) та 108 пачки тютюнових виробів на суму 1,2 тис. грн., що продавались без ліцензії.

ГУ ДФС у Рівненській області

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.