Вівторок, 21 Вересень 2021


У Рівненській області за перебігом виборів слідкували 30 іноземних офіційних спостерігачів із 13 країн світу. Зокрема, на дільницях вели спостереження жителі Польщі, Албанії, Македонії, Чорногорії, Азербайджану, Італії, Греції, Німеччини, Норвегії, Нідерландів, Люксембургу.

Моніторили вибори місцевої влади також і представники країн іншого континенту – США та Канади.

За виборами на Рівненщині стежили представники міжнародних організацій - Ради Європи, Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO).

Загалом 25 жовтня іноземці відвідали виборчі дільниці у Сарненському, Корецькому, Рокитнівському, Корецькому, Млинівському та Рівненському районах. Також спостерігачі побували на Березнівщині, Здолбунівщині та Острожчині. Перешкод у їх діяльності не зафіксовано.

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.