Вівторок, 20 Жовтень 2020


На офіційному сайті Рівненської ОДА запрацював розділ «Центр допомоги учасникам АТО». Основна його функція полягає у тому, аби захисники Вітчизни та демобілізовані максимально повно, зручно та оперативно могли отримати інформацію про допомогу, яка надається їм в області та гарантована державою.    

Тож, клікнувши на банер,  можна знайти інформацію не тільки про роботу Центру, а й про соціальні гарантії для учасників АТО та демобілізованих. А це - допомога в отриманні статусу, нагород та пільг, виплати за поранення, допомога сім’ям загиблих. А ще тут можна знайти інформацію про виділення землі та квартир учасникам АТО, лікування, реабілітацію, працевлаштування.

Також у новоствореному розділі оприлюднений телефон, за яким можуть звертатися учасники АТО та їхні сім’ї – 0 800 5000 78 (гаряча лінія ОДА).

Розділ «Центр допомоги учасникам АТО» постійно наповнюватиметься новою інформацією.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.