Вівторок, 19 Січень 2021


У понеділок, 2 листопада, о 10:30 із обласного збірного пункту, що знаходиться в Здовбиці, відбудеться урочиста відправка призовників з Рівненської області на строкову військову службу. 

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні заходу. Журналісти матимуть нагоду поспілкуватися із посадовими особами обласного військового комісаріату, призовниками та їхніми рідними і близькими. 

Загалом, протягом призовної кампанії "Осінь-2015" військові частини Збройних сил та інших силових відомств України поповнить понад 300 строковиків з Рівненщини.

У Збройних силах вони будуть направлені до навчальних підрозділів, де опановуватимуть військових фах. Потім отримають розприділення до військових частин, де займатимуться бойовою підготовкою, нестимуть військову службу в нарядах, обслуговуватимуть озброєння і військову техніку. Участь в антитерористичній операції військовослужбовці строкової служби брати не будуть.

Прес-служба Регіонального медіа-центру (м. Львів)
 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.