Субота, 28 Березень 2020


Інститут Політичної Освіти  повідомляє про продовження програми навчання депутатів місцевих рад, обраних 25 жовтня 2015 року в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

В ході навчань їх учасники отримають необхідні знання та практичні навички стосовно можливостей, які надає децентралізація, статусу депутата місцевої ради, організації роботи органів місцевого самоврядування, бюджетних та земельних відносин на місцевому рівні, житлово-комунальної сфери тощо.

Інститутом Політичної Освіти на конкурсній основі буде відібрано та сформовано чотири (південна, північна, західна, східна) фіксованих групи учасників.

Групи складатимуться з 30-35 осіб.

Для кожної групи протягом 2015-2016 років буде організовано по три триденні навчальні семінари.

Витрати (проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів), беруть на себе організатори.

Додаткову інформацію та анкети учасників ви можете знайти на сайті Інституту Політичної Освіти www.ipo.org.ua або звернувшись за телефонами:

(044) 278-55-43 (офіс); (096) 131-63-68 (Ірина Чайка); (067) 402-80-31 (Любомир Грицак).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.