Субота, 24 Липня 2021


Перша сесія нового складу Березнівської районної ради має відбутися в п'ятницю 13-го листопада. Таке рішення ухвалили більшість фракцій райради. Проти виступили тільки партії “Свобода” та “Прогрес”, які разом мають всього 5 депутатів з 34-х.

Однак, голова Березнівської райдержадміністрації Микола Мельник намагається “заблокувати” проведення сесії та перенести її на вівторок 17 листопада. Про це “Рівненські новини” повідомило джерело в районній ТВК. 

“Вчора нашого голову ТВК визвав до себе голова районної адміністрації Микола Мельник та почав вимагати щоб сесії райради перенесли з 13-го на 17-те листопада”, - зазначив наш співрозмовник в районній ТВК.

Депутати районної ради з фракцій новоутвореної більшості переконані, що причиною такого тиску з боку голови райдержадміністрації є бажання посадити в крісло голови райради свою людину, яка б була йому повністю підконтрольна. Однак голосів для цього наразі не вистачає. Саме тому, переконані депутати Микола Мельник хоче виграти час аби всіма доступними методами натиснути на депутатів аби вони проголосували за потрібне йому рішення.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.