Вівторок, 27 Жовтень 2020


27 пенсійних справ по втраті годувальника на 61 члена сімей загиблих у АТО військовослужбовців призначили в Пенсійному фонді на Рівненщині. Середній розмір щомісячної виплати складає 2566 гривень. Про це йшлося на засіданні штабу з питань координації роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Савчука.

Окрім того, 17 членів родин загиблих бійців АТО, котрих посмертно відзначено нагородами, отримують до пенсій відповідну надбавку.

Разом з тим, демобілізованим призначено 21 пенсію по інвалідності. Зокрема, п’ятеро учасників АТО, які мають інвалідність ІІ групи, отримують пенсію у розмірі 2811 гривень. Шістнадцять чоловік – інваліди ІІІ групи, одержують по 2792 гривні.

«Аби учасники АТО отримували належну державну допомогу, їм потрібно своєчасно реєструватися в органах соціального захисту для отримання статусу, а згодом оформляти документацію на призначення відповідних пільг», - наголосив Олександр Савчук.

Також у Пенсійному фонді області перерахували 37 справ пенсіонерам-силовикам, які брали участь у АТО, відповідно до зміни вислуги років та грошового забезпечення після демобілізації. Крім того, призначено 14 нових пенсійних справ за вислугу років працівникам силових структур - учасникам АТО. Для них середній розмір пенсії складає 2467 гривень.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.