Понеділок, 28 Вересень 2020


Як повідомляє інтернет - видання Українські новини доля обласних рад мінімум в 13 областях України вирішується шляхом кулуарних домовленостей між неформальними керівниками фракцій БЮТ Іваном Кириленком і БПП Сергієм Березенко.

Так, в ході ранкового засідання 10 листопада Кириленко і Березенко віддалилися від своїх фракцій в урядову ложу ВР, де розклали таблиці з підсумком виборів в 24 областях України.

Після чого Березенко почав виписувати собі на листочок, в якій області крісло керівника облради віддається БПП, а крісло першого заступника - БЮТ, а в яких, відповідно, навпаки.

Зокрема, БПП дісталися посади керівників Львівської, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей. Тут, відповідно, першими заступниками стануть БЮТівці. БЮТ забрав собі Рівненську область.

Навпроти Кіровоградської області стоїть знак питання. По всій видимості, тут партнери не впевнені у своїй спільній перемозі. Але в дужках значиться, що на керівну посаду тут все ж претендує БЮТ.

При цьому, перед Іваном Кириленком лежить таблиця, де стоять обведені одинички в графі "Голова" навпроти назв 10 областей: Вінницької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Черкаської та Чернівецької. По всій видимості, тут БЮТ претендував на посаду голів рад.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.