Вівторок, 19 Січень 2021


Уряд виділить Рівненщині значні кошти на допомогу населенню, що проживає в зоні спостереження, повідомляє прес-служба Мінрегіону України.

У прес-службі повідомили, що виділені кошти у сумі 1,12 млрд грн перерозподілять між 39 адміністративно-територіальними одиницями семи областей (Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Херсонської та Хмельницької).

Водночас, коефіцієнт співвідношення розподілу субвенції між місцевими бюджетами визначений частиною першою статті 12-2 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку".

Довідка: зона спостереження - територiя, на якiй можливий вплив радіоактивних скидів та викидів радiацiйно-ядерного об'єкта та де здійснюється моніторинг.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.