Четвер, 26 Листопад 2020


Рівненська обласна організація "Правого сектору" заявила про підтримку дій Провідника Дмитра Яроша. Про це сьогодні повідомила прес-служба рівненського ПС.

"Правий сектор" створений на Майдані в 2013 році переконливо довів, що є тією революційною силою, яка приведе до перемоги українську націю. Кінцевою метою наших змагань стане побудова Української Соборної Самостійної Держави.

Велика довіра українців до нас, зумовлена тим, що за ідею нації, а не корпоративні інтереси за не повних два роки склали свої голови тисячі українських патріотів, велику частку з яких складають бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор». Ми не можемо їх зрадити. І коли сьогодні мова заходить про якісь розколи, ми говоримо про те, що тільки об’єднаними зусиллями можна протистояти ворогу Росії. Тільки сконцентрувавши в міцний кулак націоналістичний рух ми зможемо зупинити реваншистські дії режиму внутрішньої окупації.

Наголошуємо на тому, що ніхто не має права тиску на провідника Дмитра Яроша. Будь які надважливі рішення не можуть прийматися кулуарно, без його участі. Якщо виникають якісь непорозуміння і мають приймаються рішення вони обов’язково мають виноситися на великий з’їзд, або збір.

Попереду багато роботи, нас чекає революційна діяльність на користь української нації. Рівненська обласна організація «Правий сектор» і бійці 10-го запасного батальйону ДУК ПС заявляють про підтримку Провіднику Дмитру Ярошу. Вважаємо неможливим відставку його, як єдиного лідера та керівника руху "Правий сектор", - зазначили у рівненському ПС.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.