Середа, 03 Березень 2021


Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» приєднується до початку дискусії в парламенті щодо необхідності призначення 12 членів Центральної виборчої комісії замість членів, строк повноважень яких закінчився. 

КВУ вважає, що формування Центрвиборчкому виключно з представників політичних партій не сприяє утвердженню одного з базових принципів організації роботи органів адміністрування виборчого процесу – принципу їх незалежності. Для того, щоб посилити незалежність Центральної виборчої комісії КВУ пропонує ввести до її складу представників громадянського суспільства, які не перебувають під впливом політиків і можуть неупереджено здійснювати свої обов’язки.

Окрім того, Комітет виборців України звернувся до Президента та голів парламентських фракцій із пропозицією включити кандидатуру рівняниа Олексія Андрійовича Горецького, директора Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України», одного з авторів альтернативного законопроекту про місцеві вибори №2831-2 до складу Центральної Виборчої Комісії.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.