Середа, 03 Березень 2021


Безкоштовне навчання для учасників АТО пропонують у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний університет». Про це повідомили в Рівненському центрі допомоги учасникам АТО.

Так, демобілізовані можуть у наступному році вступити на стаціонар або ж заочну форму навчання. Наразі дві групи демобілізованих вже здобувають вищу освіту на першому курсі заочної форми навчання

Також волонтерський батальйон Київського політехнічного університету спільно з Інститутом моніторингу якості освіти організовують підготовку до вступу на перший курс у 2016 році. Навчання з математики, фізики та української мови проводиться у вечірній час, або у дистанційних групах з можливістю консультацій у вихідні.

Детальніша інформація за тел. 067 209 46 83 (Максим Ляшенко).

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.