Середа, 03 Березень 2021


Херой Майдану, та нещодавно обраний головою Рівненської облради Володимир Ковальчук звинуватив місцевих журналістів у продажності та дискредитації його репутації за гроші. Такий висновок можна зробити прочитавши матеріал під назвою "Героїв Майдану у владі намагаються дискредитувати" сьогодні опублікований на сайті Обозрєватєль, який як відомо належить екс-регіоналу Михайлу Бродському. 

"На своєму виборчому окрузі Володимир Ковальчук отримав найбільшу підтримку громадськості серед своїх однопартійців з Радикальної партії Олега Ляшка – майже 24% голосів виборців. Така підтримка громади дає політику повне моральне право претендувати на посаду голови обласної ради. Але, завжди знайдуться незадоволені та обділені увагою, які теж хочуть і претендують на цю важливу посаду. Не знайшовши інший спосіб реалізувати власний потенціал, вони самостверджуються за рахунок інших. Основним інструментом в цій грі стають недобросовісні медіа та журналісти, що за "копійки" продають власну совість і дискредитують репутацію інших", - йдеться у матеріалі. 

Замовний характер даного матеріалу не викликає сумнівів. Більше того, у його розповсюдженні місцеві користувачі Фейсбуку підозрюють нового керівника прес-служби Володимира Ковальчука, киянина Марка Греся.

"Стаття на Обозревателі і заголовок говорить самі за себе. Партія працює, Гресь підключив своїх, Ляшко платить. Енд!", - зазначив мешканець Рівного Дмитро Лакіза у спільноті "Рівненщина політична".

Варто зазначити, що даний матеріал вийшов якраз після зустрічі голови облради та місцевих журналістів, на якій голова облради та керівник його прес-служби пообіцяли налагодити стосунки з місцевою пресою та журналістами. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.