Понеділок, 06 Грудень 2021


Завтра, 27 листопада відбудеться перша сесія Рівненської міської ради. Основним питанням яке буде розглядатися - вибори секретаря Рівнеради. 

Сьогодні на сайті Рівненської міської ради з'явився проект Рішення "Про обрання секретаря Рівненської міської ради сьомого скликання" в якому очільник Рівнеради Володимир Хомко пропонує обрати на дану посаду депутата міськради, голову Рівненської міської організації партії "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ" Олексія Муляренка.

Олексій Муляренко під час виборів йшов першим номером у списку "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ". Під його керівництвом партія отримала найбільшу підтримку виборців Рівного та набрала 15,81 відсотків голосів.

Довідка. Олексій Муляренко - народився 15 жовтня 1976 року. На початку дев’яностих закінчив рівненську ЗОШ №11, наприкінці – Рівненський економіко-гуманітарний інститут (нині – МЕГУ ім. С. Дем’янчука), де здобув кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю менеджер-економіст, викладач економіки.

Трудовий шлях розпочав в 2000 році в приватному підприємстві «Мет-Експо» на посаді начальника дільниці. А з 2000 по 2001 рік працював в Луцькій філії ПП «Мет-Експо» на посаді заступника директора. Потім зареєструвався як фізична особа-підприємець та розпочав виробництво броньованих дверей. У 2006 році його невелика майстерня виросла у ТзОВ «Сталь-М».

Олексій Муляренко заступник голови правління громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області» та член правління громадської організації «Українська Локсмайстер Федерація».

З 2015 року голова Рівненської міської організації партії "БПП "СОЛІДАРНІСТЬ". Радник голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Одружений, має трьох дітей.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.