Вівторок, 28 Вересень 2021


Легендарний український реп-гурт з рівненським корінням "ВУЗВ" випускає новий альбом. Альбом буде називатись "For Ever" (У розумінні «Назавжди» та «Для усіх» одночасно). 

"For Ever" LP (повноцінний альбом) вийде зимою 2016-го року. На альбомі буде 8 нових треків та 7 старих-добрих хітів ВуЗВ, перезаписаних та перезведених. До LP, ще у 2015-му році, вийде "For Ever" EP. На ньому буде 4 треки – серед них 1 новий та 1 мінус для караоке.

На "For Ever" LP у якості гостей будуть друзі ВуЗВ, ті, хто був і є прихильниками гурту, хто виступав усі ці роки своєрідною групою підтримки. За словами учасників гурту на альбомі жодного гостя заради піару, тільки друзі та близькі по духу: Віктор Бронюк (ТІК), Сергій Сивохо, Віктор Павлік, Мацу, Thе Вйо, Юджин, Jarom, Freel та інші.  

Альбом буде витриманий у стилі старого ВуЗВ: теплий знайомий саунд, ніяких 808, з фірмовим відтінком Cypress Hill. 

Варто зазначити, що альбом буде повністю україномовним.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.