Четвер, 03 Грудень 2020


Днями, у Рівному фахівці ГУ ДФС у Рівненській області провели зустріч з представниками житлово – комунальних господарств Рівненської та Волинської областей. 

Галузевий семінар організований Громадською радою при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства спільно з Комітетом з питань підприємництва в сфері ЖКГ при Торгово – промисловій палаті України.

Зустріч проходила у форматі  раціональної дискусії між представниками  фіскальної служби, утримуючих та управляючих житловим фондом компаній і профільних організацій, в ході якої були отримані роз’яснення окремих положень та особливостей оподаткування підприємств ЖКГ та адміністрування податку на додану вартість.

Учасники висловили своє бачення стосовно нормативно-правового забезпечення діяльності платників податків та внесли пропозиції щодо умов формування сприятливого бізнес-середовища. 

Також  йшлося про необхідність відміни деяких норм податкового законодавства, удосконалення вже діючих, зокрема щодо контрольно-перевірочної роботи, електронного адміністрування ПДВ. 

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.