Понеділок, 06 Квітень 2020


Платниками єдиного соціального внеску Рівненської області з початку року сплачено 3253,4 млн. грн. внеску, що на  356,4 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема, у листопаді надійшло 328,5 млн. грн. ЄСВ.

Нагадуємо, що за період з 1 вересня 2015 року страхувальники повинні здійснити перерахунок нарахованих сум єдиного внеску та відобразити такі суми у звітності за жовтень - грудень 2015 року.

У разі здійснення платниками перерахунку єдиного внеску, пов’язаного  із зміною розміру мінімальної заробітної плати та розміру максимальної величини, з якої справляється єдиний внесок, передбачених Законом №704,  штрафні санкції за несвоєчасне нарахування єдиного внеску фіскальним органом не застосовуються.

 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.