Вівторок, 31 Березень 2020


Рівненський народний депутат Олег Осуховський є одним із співавторів проекту постанови про звільнення з посади міністра внутрішніх справ Арсена Авакова зареєстрували у Верховній Раді.

Згідно з інформацією на сайті парламенту, авторами документа є 20 народних депутатів, серед яких – представник "Самопомочі" Єгор Соболєв, позафракційний Борислав Береза, представники БПП Сергій Лещенко та Ольга Червакова.

У пояснювальній записці до проекту постанови, зокрема, зазначається, що Аваков ігнорував вимоги закону про люстрацію і призначав на високі посади чиновників, які мали бути люстровані.

Автори документу вважають, що глава МВС "нівелює вимоги закону та моралі".

Як один із доказів вони наводять той факт, що за час перебування його на посаді так і не відбулася "активізація процесу розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності 2013-2014 років", а також не відбулося позитивних зрушень й у розслідуваннях корупційних злочинів, вчинених представниками колишньої влади.  

"За таких обставин перебування Авакова на посаді міністра внутрішніх справ України є неможливим і таким, що суперечить інтересам держави і суспільства",  - сказано у документі.

Як відомо, позачергове засідання Верховної Ради відбудеться у четвер, 17 грудня.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.