Середа, 20 Січень 2021


22 грудня в Рівному відбудеться Форум громадських лідерів «Громадське партнерство у здійсненні реформ».

Під час заходу планується обговорити низку актуальних питань сьогодення. Зокрема, проблем корупції в Україні, відкритості та прозорості діяльності влади, налагодження активного партнерського співробітництва між органами влади та громадськістю, підвищення впливу громадянського суспільства на впровадження реформ в Україні.

Форум передбачає такі формати роботи учасників:

Дискусійні панелі:

- «Проблеми корупції в Україні. Суспільні виклики та успішні приклади боротьби»;

- «Відкритість та прозорість в діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. Стан та суспільні запити»;

- «Громадянське партнерство: влада і громадськість. Підвищення впливу громадянського суспільства на впровадження реформ в Україні».

Робота в секціях:

- «Досвід та потреби впровадження антикорупційних ініціатив у Рівненській області»;

- «Практика проведення державних закупівель у Рівненській області. Організація «ідеального» тендеру»;

- «Спільні запити та потреби щодо комунікацій влади та громадськості»;

- «Розвиток потенціалу громадянського суспільства: проблеми та шляхи реалізації»;

- «Влада і громадськість – партнери чи конкуренти?».

Усі напрацьовані та узагальнені думки і пропозиції за результатами Форуму будуть доведені до відома органів влади.

Організаторами заходу є управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації, Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України», Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Форум відбуватиметься у вівторок, 22 грудня 2015 року, за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2 (велика зала засідань). Початок – 10:00. Реєстрація – з 9:30.

Запрошуємо до участі в заході всіх зацікавлених представників громадськості Рівненщини.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць усім зацікавленим учасникам можливість участі у Форумі буде підтверджена особисто. Тому в разі зацікавлення прохання обов’язково повідомити про це до 13:00 понеділка, 21 грудня, на електронну пошту РОГО «Комітет виборців України»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . В повідомленні потрібно вказати ПІБ учасника, організацію (якщо є), сферу діяльності, контактний телефон, e-mail.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.