Субота, 04 Липня 2020


Податкова реформа повинна встановити справедливу прогресивну шкалу оподаткування, а не стати інструментом тиску на малий бізнес. Про це 17 грудня 2015 року заявив народний депутат України Олег Осуховський в ефірі радіо "Ера".

"Основним питанням податкової реформи має бути не те, які податки стягувати, а з кого. Я пропоную прогресивну шкалу оподаткування: великий бізнес - великі заробітки - великі податки і малий бізнес - малі податки. В урядовому проекті Податкового кодексу для олігархів нічого не змінюється, адже вони тісно пов'язані з владою, яка ніколи не запровадить для них справедливих правил", - наголосив він.

За словами народного депутата необхідно прийняти ряд законопроектів для наповнення бюджету: зокрема про повернення коштів з офшорів, скасування приватних монополій, воєнний податок для олігархів.

"На жаль, ці законопроекти не виносять на розгляд парламенту. Якби їх ухвалили, не було би потреби тягнути з малого і середнього бізнесу", - наголосив Олег Осуховський.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.