П'ятниця, 26 Лютий 2021


Перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський прокоментував ситуацію, що склалася у селі Птича Дубенського району.

"Згідно закону, Рівненська ОДА та інші органи виконавчої влади не можуть втручатися в релігійні питання. А тому конфлікт щодо приміщення храму у селі Птича Дубенського району має бути вирішений представниками обох патріархатів. Якщо цього не можна зробити на рівні єпархій, то це мають вирішити керівники церков", - зазначив Юрій Приварський.

Разом з тим, Юрій Приварський повідомив, що Рівненська ОДА провела засідання Ради оборони області, де було вирішено доручити усім силовим структурам Рівненщини – забезпечити мир та правопорядок у Птичі. Адже, згідно чинного законодавства, правоохоронні органи уповноважені обмежити доступ до будь-яких об’єктів на території Рівненської області.

На даний момент правоохоронці зі своїми обов’язками справляються.

"Хочу наголосити, що ми не можемо допускати загострення даного конфлікту. Представники обох патріархатів мають зрозуміти – навіть поганий мир кращий хорошої війни. Ми маємо усі працювати над зниженням напруги навколо цього питання", - зауважив Юрій Приварський.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.