Середа, 20 Січень 2021


Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів введено відповідно до постанови Кабміну. Оцінка здійснювалася на підставі інформації від міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державної адміністрації за 26 показниками в 6 напрямках.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розрахувало перші рейтингові оцінки соціально-економічного розвитку регіонів. Про це йдеться в повідомленні відомства.За результатами оцінки, в цьому році найкращі показники по соц-економічному розвитку в м. Київ, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Вінницькій областях. Рівненська область опинилася на доволі вискокому 9 місці в загальному рейтингу.

Найгірші показники - у Чернігівської, Житомирської, Тернопільської, Донецької і Луганської областях.

Областям виставлятимуть оцінки щоквартально за 27 показниками в 6-ти напрямках і щорічно за 64 показниками в 12 напрямках, йдеться в повідомленні.

"Впровадження такої оцінки стане одним зі складових елементів нової системи моніторингу реалізації державної регіональної політики. Це дозволить, грунтуючись на підходах Європейського союзу, оцінити стан соціально-економічного розвитку областей", - зазначили у Кабміні.

Також показники будуть служити індикатором ефективності управлінських рішень на центральному та місцевому рівнях, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності регіонів та забезпечення їх соціальної згуртованості та просторового розвитку.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.