Неділя, 12 Липня 2020


«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» розпочинає збір підписів під вимогою до Президента як гаранта конституційних прав і свобод громадян припинити політичні репресії, негайно звільнити всіх політв’язнів, зокрема Геннадія Корбана, та притягти до відповідальності правоохоронців і суддів, які своїми діями паплюжать авторитет української держави.

Укропівці по всій країні пропонують небайдужим громадянам, патріотам підписати петицію, щоб подолати корупційну систему, яка паразитує на суспільстві, побудувати успішну країну, де верховенство права не є порожнім звуком.

«Я підписую цю петицію, щоб  захистити свою родину та свій дім від безпідставного і свавільного вторгнення силовиків», – йдеться у тексті петиції.

Підписати Петицію можна в офісах місцевих організацій партії УКРОП. У Рівному це можна зробити за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, буд. 42, 2-й пов.

Зібрані підписні аркуші надішлють в адміністрацію Президента України Петра Порошенка за адресою: місто Київ, вул. Банкова, 11.

Крім того, петиція невдовзі буде опублікована у відповідному розділі на сайті президента, і підтримати вимоги патріотів можна буде в електронному форматі. Як повідомив народний депутат, член політради УКРОПу Віталій Купрій, увечері 28 грудня від відправив петицію на сайт голови держави. Вона має бути опублікована протягом двох днів. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.