П'ятниця, 23 Квітень 2021


За підсумками 2015 року Дніпропетровська область стала беззаперечним лідером за кількістю держпослуг, які місцеві держоргани надають жителям через інтернет. Рівненська область увійшла в першу п'ятірку за кількістю наданих електронних держпослуг місцевого рівня.

Про це свідчать дані порталу держпослуг iGov.org.ua.

Істотний розрив між областями за кількісними показниками викликаний тим, що в різних регіонах послуги запускалися в різний час.

Довідка. iGov - це некомерційний проект. Він був створений для боротьби з корупцією у сфері надання державних послуг громадянам та бізнесу, а також для поліпшення якості взаємодії держави з громадянами.

Ресурс став єдиною можливою альтернативою Єдиниму державноу порталу адміністративних послуг, тому що держпортал ніяких послуг в режимі онлайн досі не надає.

Сьогодні на порталі доступно 214 послуг. Більшу частину з них можна отримати через інтернет. Втім, є серед них і ті послуги, для отримання яких все-таки доведеться постояти в чергах під кабінетами чиновників, але тільки на певних етапах.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.