Вівторок, 20 Жовтень 2020


Журналісти телеканалу ZIK провели власне розслідуваня про те, як живе народний депутат Сергій Пашинський та його родина. Нагадаємо, Сергій Пашинський народився в селі Зірне Березнівського району Рівненської області.

Народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський володіє розкішними маєтками, є партнером зведення елітного котеджного містечка. Як стверджують журналісти, Сергій Пашинський проживає в розкішному маєтку у селі Хлебче Васильківського району Київської області. Загальна площа будинку становить 1200 кв. м. Проте офіційно власником житла є дружина нардепа. З родиною Пашинського пов’язують також зведення котеджного містечка "Хутір Ясний" в селі Лісники Київської області. 

Будівництвом та продажем елітного житла керує Віктор Сіненко – бізнес-партнер Сергія Пашинського. Сестра дружини Пашинського Тетяна Етенко, проживаючи в селі Гора Бориспільского району Київської області, теж володіє маєтком, який неможливо було б збудувати на задекларовані нею доходи. 

Журналісти прослідковують зв’язок між статками Етенко та її роботою у 2009 році на Житомирській кондитерській фабриці "ЖЛ", щодо якої наразі здійснюються спроби рейдерського захоплення. Будучи працевлаштованою Пашинським на посаду юриста фабрики, Етенко входила до спостережної ради підприємства, рахуючись власником 15 відсотків акцій, які по факту належали нардепу. 

Саме через неї Пашинський намагався незаконно збільшити свою частку володіння фабрикою з 15 відсотків до 50. Коли це не вдалося, нардеп зажадав, аби його 15 відсотків було виплачено грошима. За словами голови наглядової ради Ігоря Бойка, тоді Пашинському заплатили близько 10 мільйонів доларів. Однак у 2015-му, отримавши більше певності у власних силах та можливостей уникнути покарання, народний обранець вирішив привласнити кондитерську фабрику. 

Задля досягнення цієї мети Пашинський не гребував жодними методами. Зокрема, йдеться про використання сфальсифікованих документів та реєстрацію нового керівництва на їх основі, незаконне задоволення судом позову міноритарія про зупинення діяльності підприємства та створення фіктивного ЗАТ. 

Однак вершиною такої "підприємницької" діяльності стала атака на фабрику під час новорічних свят кількох сотень озброєних бандитів, нищення майна та грабіж. Рейдерський напад обійшовся ТДВ "ЖЛ" в десятки мільйонів гривень та загрожує втратою робочих місць майже двом тисячам працівників. Сам Пашинський, незважаючи на такі серйозні звинувачення, уникає будь-яких коментарів щодо згаданого конфлікту. Журналістам не вдалося поговорити навіть про законотворчу діяльність депутата, попри його обіцянку дати інтерв’ю на цю тему. Прес-служба нардепа теж обмежилася обіцянками. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.