П'ятниця, 14 Серпень 2020


Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман поставив Острог за приклад всій Україні і зазначив, що мешканці цього містечка на Рівненщині за минулий рік мали нагоду пересвідчитись, що децентралізація - це реальне благо для них.

Місцева громада Острога індексувала виплати бюджетникам, ремонтувала дороги, оновлювала інженерну інфраструктуру міста, впроваджувала енергозберігаючі технології, встановлювала сучасне освітлення вулиць.

"Я назвав лише невелику частину робіт, які виконувалися в Острозі 2015 року. Це стало можливим завдяки понад 30-відсотковому збільшенню місцевого бюджету. Мільйони гривень громада тепер використовує на необхідні речі, не чекаючи дозволу «згори».

Коли це відбувається в кожній громаді, стає зрозумілим, що децентралізація – ключ до успіху всієї України", - зазначив Володимир Гройсман.

Приклад ще одного міста, мешканці якого за минулий рік мали нагоду пересвідчитись, що децентралізація - це реальне благо...

Опубликовано Volodymyr Groysman 24 января 2016 г.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.